Okolí & zábava

Výborné zázemí v blízkosti apartmánů: obchody a obchůdky, supermarkety (nonstop), restaurace, bary, pizzerie, pekárny, bufety, fast foody, vinotéky, zábavní podniky, kasina, diskotéky, masáže, kadeřnictví, tetovací salóny, atd.

Výlety do okolí

Jedním z měst v okolí, které stojí za návštěvu, je Primorsko. Nachází se zde světově známé bahenní lázně, které nabízí procedury s léčivým pískem a bahnem a je tady slanější vzduch působící příznivě na dýchací cesty. Autobusem si můžete zajet na výlety do dalších městeček jako je Ravda, Elenite nebo Sveti Vlas. Lodí dojedete do přístavního města Sozopol.

www.daytripsbulgaria.com

Aquaparky

Jednou z možností, jak strávit volný čas během pěkných slunečných dnů, je návštěva některého z aquaparků. Nejznámější a největší je Action Aquapark přímo na Slunečném pobřeží, kde si užijete zábavy i adrenalinu dosyta. Najdete zde nejrychlejší skluzavku v Bulharsku, populární "Kamikadze" a nechybí ani "Černá díra".

Dalším velkým aquaparkem v okolí je Aqua Paradise.

www.aquapark.bg & www.aquaparadise-bg.com

Nessebar

Okouzlující městečko s romantickými křivolakými uličkami, kde najdete nejrůznější obchůdky i zajímavé historické stavby. Pořádají se zde i občasné koncerty vážné hudby a tématické trhy (např.medové). Krásný výlet můžete završit posezením v některé z restaurací s výhledem na moře, kde podávají mimo jiné i mořské speciality. Do Nessebaru dojedete autobusem nebo lodním taxi přímo z pláže.

www.visitnessebar.org