Apartmány

Soukromé apartmány se nachází na jednom z nejlepších míst Slunečného pobřeží, v klidné čtvrti a zároveň v blízkosti pláže.

Apartmány jsou od sebe vzdáleny pouze 100m (výhoda pro 2 spřátelené rodiny). V dosahu jsou restaurace, bary, vinotéky, zábavní podniky, obchůdky s nejrůznějším zbožím i nákupní centra, která jsou v provozu 24 hodin denně. Součástí obou komplexů je vlastní bazén se slunečníky a lehátky, restaurace, bar, recepce a non stop ochranka.


Kamelia Garden

Apartmán o rozloze 68 m2 se nachází ve 2. patře komplexu.

Skládá se z jídelny s kuchyňským koutem, obývací místnosti (rozkládací dvoulůžkový gauč), samostatné ložnice (dvoulůžko) a sociálního zařízení (sprchový kout).

Byt má 2 balkóny s posezením 

Počet osob: max. 4

Počet ložnic: 1

Vybavení: 2x klimatizace, plně vybavená kuchyňská linka, sporák, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, pračka, žehlička, osušky

 

Sunny Dreams

Apartmán o rozloze 72 m2 se nachází se ve 2. patře budovy (výtah).

Skládá se z předsíňky, jídelny s kuchyňským koutem, obývací místnosti (rozkládací dvoulůžkový gauč a jednolůžkové křeslo), samostatné ložnice (dvoulůžko), a sociálního zařízení (vana se sprchou).

Byt má dva vlastní balkóny s posezením.

Hosté mohou využít soukromého hlídaného parkoviště.

Počet osob: max. 5

Počet ložnic: 1

Vybavení: 2x klimatizace, plně vybavená kuchyňská linka, sporák s troubou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, pračka + sušička, žehlička, TV, rádio, osušky

--------------------------------------------------------------------------

Apartmán Sunny Dreams je možné také po domluvě koupit.

Cena: 56 000,- € 

( včetně daně z nemovitosti, všech právních a notářských poplatků)

Přeprodej od českého vlastníka, Vše je možné vyřídit v ČR, bez nutnosti návštěvy Bulharska.